Please enable JS

Kotły PELLPAL na pellet

PELLPAL

Certyfikat: 5 Klasa zgodnie z normą PN-EN 303-5:2012

oraz Ecodesign zwany Ekoprojektem

Moc: 8, 12, 18 kW

Blachy: grubość 5 mm P265GH blacha kotłowa

Internet: Tak, opcja modułu WiFi

Opał: pellet

Sprawność: powyżej 90%

Gwarancja: 5 lat na kocioł, 2 lata osprzęt

Kotły PELLPAL powstały w związku z zapotrzebowaniem na kotły opalane pelletem tzw. biopaliwami. Nasze doświadczenie pozwoliło na stworzenie urządzenia o szerokim zakresie zalet. Najważniejsza z nich to wygoda użytkowania.

Użytkownik otrzymuje urządzenie w pełni automatyczne. Po rozpaleniu nadzór nad spalaniem kontrolowany jest przez nowoczesny sterownik PellPal Pid Pellet. Urządzenie samo oczyszcza przestrzeń paleniskową z powstających popiołów i przesypuje je do szuflady. Obsługa użytkownika ogranicza się do cyklicznego uzupełniania paliwa – pelletu w zbiorniku oraz do opróżniania szuflady popielnikowej.

Sterownik na bieżąco przelicza i kontroluje poziom paliwa. Jego poziom wskazywany jest na wyświetlaczu kotła. Sprawność kotła powyżej 90%. Kocioł może być również sterowany regulatorem z kolorowym wyświetlaczem, który jednocześnie umożliwia rozbudowę o obsługę kotła przez internet.

Niskie parametry emisyjne oraz wysoka sprawność pozwoliły na uzyskanie normy 5 klasy według PN-EN 303-5:2012 oraz Ecodesign (ekoprojekt). Zakup kotła z powodzeniem może brać udział w dotacjach ochrony środowiska oraz refundacjach na wymianę kotłów w programach gminnych i ogólnokrajowych.

GALERIA

Prezentujemy Państwu nowoczesne i niskoemisyjne kotły opalane pelletem z linii certyfikowanych kotłów PELLPAL. Produkowane przez nas kotły PELLPAL mają bardzo niską emisję pyłów PM poniżej 20 mg/m3 przez co można uzyskać na nie najwysze dofinansowanie na wymienę kotła.

KOTŁY NA PELLET PELLPAL